E-sertifika

Kariyerlerine yön vermek için farklı konular üzerinden eğitim almak isteyen adaylar, online başvuru gerçekleştirerek diledikleri konuda eğitim alabilmektedir. Aldıkları eğitimleri başarı ile tamamlayan adaylar e-sertifika almaya hak kazanırlar ve CV’leri için kendilerine bir yeti kazandıklarını bu belge ile ispatlarlar. Sahip olduğunuz meslekle ya da farklı konularda eğitimler alarak iş başvurularında tercih edilme sebebi olabilirken aynı zamanda hayata farklı bakış açıları da kazanırsınız. Kendinizi geliştirmek, yenilikleri takip ederek yeni gelişmelere adapte olmak size başarılı bir kariyerin kapılarını ardına kadar açacaktır.

E-Sertifika Programına Kimler Katılabilir?

Kariyer başlangıcında veya mevcut kariyerlerinde meydana gelen yeni gelişmeler konusunda kendini geliştirmek isteyenler sertifika programlarımıza başvurabilirler. Kişisel gelişimlerine önem veren pek çok kişi online eğitimlerimize katılarak başarılı olmaları halinde sertifika sahibi olabilmektedir. Eğitim ve E-Sertifika alma sürecine başlayabilmek için öncelikle almak istediğiniz eğitimi seçerek başvuru işlemlerini tamamlıyorsunuz. Başvuru işlemlerini tamamladıktan sonra eğitim ücretini ödediğiniz taktirde size kullanıcı adı ve şifre tanımlıyoruz. Bu kullanıcı adı ve şifreler yardımı ile sistemimize giriş yaparak müsait olduğunuz zamanlarda yer ve mekan fark etmeden online olarak eğitimlere katılıyorsunuz. Eğitimleri tamamladıktan sonra sınavımızda başarı kazanarak eğitim sürecini tamamlamış oluyorsunuz. Adınıza düzenlenen E Sertifika kodunu tarafınıza gönderiyoruz. Bu kodu iş ilanı sitelerinde bulunan CV’lerinize ekleyebilirsiniz. Bu kodu sorgulamak için sitemizden gönderdiğimiz kodu girerek belgenizi görüntüleyebilirsiniz. E-Sertifikalarını basılı olarak isteyen adaylarımız basım masraflarını ödemeleri halinde, taraflarına sertifikalarını gönderiyoruz.

E-Sertifika Neden Önemli?

www.iienstitu.com adresinden giriş yaptığınız sitemizde ücretsiz ve ücretli eğitim programlarımızı görüntüleyebilirsiniz. Ücretsiz sertifika programlarına katılım yapmak istediğinizde kaydınızı oluşturarak eğitimlerden faydalanabilir, eğitim sonrası uygulanan sınavda başarılı olmanız halinde ücretsiz sertifika kodu veya başarı sertifikası kazanabilirsiniz. Ücretsiz olarak her sektörde çalışan ve kariyer yapan kişilerin eksikliklerini giderecek veya yeni güncel gelişmeleri öğrenerek kendilerini geliştirme imkanı bulacakları eğitim programları ile hizmet veriyoruz. Sosyal yönünüzü artıracak, iş bulma sürecinde size yardımcı olacak, mevcut bilgilerinizin üzerine ekleme yapacak, iş yerinize yeni personel seçmek için size yardımcı olacak ve iş hukuku alanında detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz eğitim programlarına ücretsiz katılabilirsiniz. Ücretli eğitimlerimiz daha profesyonel düşünenlerin aradıkları bir çok bilgiyi bulabileceği, iş hayatına atıldıklarında kendilerinde eksik kalan yönlerini tamamlayacak, bilgisayar ve hukuk bilgilerini geliştirebilecek eğitim programlarından cüzi ödemelerle faydalanabilirler. İş hayatınızda sizi yükseltecek gerekli her türlü donanıma sahip olabilir, internet üzerinden yeni bir iş kurmak için yapmanız gerekenleri öğrenerek farklı alanlarda kariyer yapabilirsiniz. Ücretli eğitimlerimizden faydalanarak eğitimlerde öğrendiklerinizden hazırlanan sınavdan başarılı olmanız halinde sertifika kodunu alabilirsiniz. Yenilikleri yakinen takip etmek isteyen pek çok kişinin tercih ettiği MicroMaster sertifika programlarına dileyen herkes katılabilir. Ankara, İzmir ve İstanbul merkezli toplantı salonlarında verilen bu eğitim programları ile iş hayatınızda size lazım olacak her donanıma sahip olabileceksiniz.