İhtiyacınız Olan Eğitimi Seçin

Hangi eğitimleri almalısınız?

Mesleğinizde bir adım daha öne göçmek, son gelişmeleri takip etmek, işinizde yükselmek, arzu ettiğiniz pozisyonda çalışabilmek, sahibi olduğunuz firmayı daha iyi yönetmek, daha fazla kar elde etmek, pazarınızı geliştirmek ve genişletmek gibi bir çok nedenden dolayı Sertifika Eğitimi Programları ile eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu eğitim sonucunda yukarıdaki gibi isteklerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Eğitimde bazı bölümleri online eğitim olarak verilmektedir. Bu bölümler, Toplam Kalite Yönetimi, Stratejik Yönetim, İş Hukuku Uygulamaları, İnsan Kaynakları Yönetimi, İletişim Teknolojileri ve Toplum, Finansal Yönetim, 360 Derece Performans Değerlendirme olarak sıralanabilir. Bu bölümlerden dilediğinizi seçerek Online Sertifika Eğitimi Programı kayıt işlemlerinizi gerçekleştirip, eğitime başlayabilirsiniz.

Kişisel bilgisayarınız ile internet bağlantısı ile online olarak takip edeceğiniz dersler, eğitim videoları, konferanslar ile önceden belirlenen sürede eğitiminiz tamamlanır. Ardından gireceğiniz sınavda başarılı olduğunuz taktirde bu eğitimi aldığınız ve başarılı bir şekilde tamamladığınızı belirten sertifikayı almaya hak kazınırsınız.

Ücretsiz Online Eğitimler

Sosyal ya da iş alanında çok daha aktif bir birey olmak adına kişisel donanımlarınızı geliştirmeniz önemlidir. Günümüz online imkanları kullanarak alabileceğiniz eğitimler ile kendi alanınızda daha donanımlı bir birey olarak kariyer hedeflerinize daha rahat ulaşabilir ya da sosyal alanda net ve sonuç odaklı fikirler sunarak doğru ve isabetli tercihler yapabilirsiniz. Online eğitimler arasında pek çok kategori bulunuyor. Dış ticaret, yönetici asistanlığı, finansal yönetim, finans ve muhasebe eğitimleri gibi mesleğe yönelik eğitimlerin yanında diksiyon eğitimi, doğru ve etkili konuşmanın temelleri şeklinde daha kişisel gelişime yönelik online eğitim kurslarına da katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kurumlara Özel Eğitimler

Çalışma alnında ekibinizin yeni gelişmeleri takip etmesi ve sürekli olarak bilgilerini güncellemesini sağlamak adına online eğitimler verilmektedir. Özellikle iş hayatında uygulama aşamasında yaşanan problemleri gidermeye yönelik olarak kurs programları müfredatları hazırlanmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda özgün eğitim programları hazırlanmış ve uzun ya da kısa süreli olarak kurumlara özel olarak ihtiyaç duyulan alanlarda eğitimler verilmektedir.

Kurumlarda insan kaynakları yönetimlerinin yanı sıra işletme yönetimi ve muhasebenin alt dalları ile ilgili pek çok danışmanlık ve proje taleplerine yanıtlar sunulmaktadır. Değişen teknolojik gelişmeler yeni ihtiyaçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu da kurumların kendilerini yenilemelerini mecburi kılıyor. Yapılan araştırmalarda çalışanların eğitilmesi ile işletmenin veriminin yüzde 30 oranında arttığı görülmektedir. Bu nedenle eğitime neden ihtiyaç duyduğunuzu belirleyerek kurumsal eğitimlerden yararlanabilirsiniz.