İş Dünyasında Sertifikalar

Kişisel gelişim ve iş yetenek gelişimi gibi konularda piyasada eğitim veren birçok kurum mevcuttur. En iyi ve referanslı olanı araştırarak faydalanmak yararlı olacaktır. Bu eğitimlerden bazıları ücretsiz olmakta ve bitiminde alacağınız ücretsiz sertifikalar ile onaylı belge niteliği almaktadır.

Öğrenim hayatımız boyunca edindiğimiz bilgileri profesyonel yaşamımızda mutlaka kullanıyoruz. Kendimizi geliştirmek ve sürekli daha güncel bilgiyi edinebilmek için gündemi takip ediyoruz.

Eksik olduğunu düşündüğümüz yönlerimiz ile ilgili eğitimlere katılım sertifika alma yolunu çoğu zaman tercih etmişizdir. Konusunda profesyonel kişiler tarafından verilen bu eğitimlerde kazanılan bilgiler ile iş yaşamınızda daha kolay yükselme ve çözüm üretme yeteneklerine sahip olabilirsiniz.

Eğitim sertifikaları, referanslı eğitim kurumları tarafından sağlanmaktadır. Ücretli şekilde alınabilecek olanlarının yanı sıra ücretsiz sertifika veren kurumlarla da çalışma yapılabilir.

İş Yaşamında Kendini Geliştirmek

Profesyonel iş dünyası yeteneklerine göre çalışanları sınıflamakta ve buna göre görevler vermektedir. Kendini geliştiren ve eğitim sürecini devamlı taze tutan personeline maaş artışı ve ek imkanlar sağlamaktadır.

Kişisel gelişim ve iş yetenek gelişimi gibi konularda piyasada eğitim veren birçok kurum mevcuttur. En iyi ve referanslı olanı araştırarak faydalanmak yararlı olacaktır. Bu eğitimlerden bazıları ücretsiz olmakta ve bitiminde alacağınız ücretsiz sertifikalar ile onaylı belge niteliği almaktadır.

Sertifikanın Profesyonel İş Yaşamındaki Rolü

Çoğu iş yeri sertifikaya önem vermektedir. Aranan niteliklerde de açıkça belirtilen bazı özelliklere sahip olabilmek için bazı eğitimleri tamamlayıp o sertifikaya sahip olmak yeterlidir. İstanbul Eğitim Enstitüsü olarak verdiğimiz ücretsiz eğitim sertifikaları ile çalışanların ya da iş hayatına yen atılacak olan kişilerin kariyer planlarında yardımcı olabilmek için üstümüze düşeni yapıyoruz.

İstanbul Eğitim Enstitüsü Değerleri

Bilginin değeri ve hayattaki yerine inanarak yola çıktığımız günden beri faydalı olana ulaştırmayı hedefleyen Enstitü İstanbul, online eğitimleri ile iş yaşamına katkıda bulunuyor. Sosyal sorumluluk projeleri dahil olmak üzere birçok projede destekte bulunan akademimiz, ülke sınırlarını aşacak bir hedefte emin adımlarla ilerliyor.

Eğitimin kutsal yönünü, bilgiye aç bireylerle buluşturmak üzere sağlam bir yapıda vizyonumuzu oluşturduk. Bireylerin düşünce ve fikir özgürlüklerine katkıda bulunacak değerde yaratıcı çözümleri ortaya çıkarmaya önem verdik. Kendini geliştirme ve değiştirme üzerine her türlü katkıyı sonuç odaklı hedeflerimize yerleştirdik.

Amaçlarımız ve Hedeflerimiz

Gelişen teknoloji ile artan iş gücü eksikliğini tamamlayabilmek üzere iş alımlarında başvuran kişilere destek olacak sertifikaları ulaştırmak birinci amacımızdır. Bu amaca ulaştırırken, kaliteli ve doğru bilgiyi en kısa zamanda sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz. Teknolojik olarak verdiğimiz online eğitimlerle hem zamandan hem de maddiyattan tasarruf edebilmenizi amaçlıyoruz.

Örgün eğitim programlarımızda en düşük bütçe ile en kaliteli bilgiyi sizlere ulaştırırken, ücretsiz online eğitimler ile aranan niteliklere sahip olmanızı destekliyoruz. Başarı ile bitirilen eğitimlerde verilen ücretsiz sertifikalar ile iş yaşamınızda istediğiniz hedefe ilerlemenize destek oluyoruz. Sürekli gelişim politikamızı enstitümüz ve katılımcılarımız için sürdürülebilir hale getirmeyi hedefliyoruz.

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış eğitmen kadromuz ile merak ettiğiniz konularda karşılıklı görüşebilir, bölümleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Verilen eğitim süresince aklınızda takılan sorulara kolaylıkla cevap bulabileceğiniz özgür bir öğrenme ortamını sizlere sunan Enstitü İstanbul, sürekli gelişimi destekliyoruz.

Kişi ve Kurumlara Özel Eğitim Desteği

Belirli bir sektör grubuna özel, almak istediği eğitim programını ortaya çıkartarak iş dünyası desteklerimizi sürdürüyoruz. Şirket ve çalışanlarının geliştirilebilmesi için gerekli tüm eğitimlerin belirlenen zaman içerisinde verilmesi için yapılacak planlamanın, güncel iş hayatına entegre olabilmesine özen göstermekteyiz.

Yapılan hataları tespit edebilmek, daha verimli çalışma, kar elde etme gibi ortak şirket edinimlerini kazandırabilme tabanlı grup çalışmalarımızda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Her şirketin çalışanları için sürekli bir eğitim planı sağlamalı ve gelişimleri için destekte bulunmalıdır. Bu eğitimler ile şirket verimliliğinin arttığı kanıtlanmıştır.