Tasarım ve Uygulama

Salonunuzdaki koltuğun yeri halının seriliş şekli, askıdaki çamaşırların duruşu, telefon zil sesimiz, duvarda asılı olan tablonun rengi herhangi bir şarkıyı, şiiri söyleme şeklimiz ve daha niceleri, tasarım ve uygulama yapmanın hayatımızda ne denli yeri olduğunu vurgular niteliktedir.

Tasarım ve uygulama insan hayatı boyunca var olan bir olgudur. Ve aslında tüm başarılarımız farkında olarak veya farkında olmadan gerçekleştirdiğimiz tasarım ve uygulama çalışmaları neticesidir.

Kararlı Ve Uyumlu

Tasarım ve uygulama öyle güçlü iki kelimedir ki, bu iki kelimeyi duyduğumuz zaman, reklamlarda parıldayacak ürünler sokak afişlerinde boy gösterecek işler hayal ederiz.  

Tasarım ve uygulama öyle kararlı iki kelimedir ki, yaptığınız işten emin olmanız gerekir. Çünkü işiniz ya da ürününüz, ruh halinizi, duygularınızı, beğenilerinizi yansıyacaktır.

Tasarım ve uygulama öyle uyumlu iki kelimedir ki, her şey tasarım ve uygulama konusu olabilir. Öyle ki, dünyaya geldiğimiz andan itibaren, sürekli gelişen ve değişen düşünce yapımız hayatımızın her alanında, bizleri, bir şeyler üretmeye yönlendirir. İnsan doğasında kalıcı bir yeri olan merak duygusu, her bir üretimimiz için tasarım ve uygulama çalışmaları geliştirir, türetir.

Özgün Ve Eşsiz

Çocukluk dönemimizde kurduğumuz her oyun aslında birer tasarım ve uygulama çalışması olarak kabul edilebilir. Çizdiğimiz her resim bir tasarım ve uygulama çalışması olarak kabul edilebilir. Her oyuncak, nesne, eşya, kelime, müzik, tasarım ve uygulama yapılabilecek potansiyele sahiptir. Her bir tasarım ve uygulama özgündür ve eşsizdir. İnsanın dünyaya baktığı penceresidir.

Hayal gücünün ve kişiliğinin birer parçası ve yansımasıdır. Salonunuzdaki koltuğun yeri halının seriliş şekli, askıdaki çamaşırların duruşu, telefon zil sesimiz, duvarda asılı olan tablonun rengi herhangi bir şarkıyı, şiiri söyleme şeklimiz ve daha niceleri, tasarım ve uygulama yapmanın hayatımızda ne denli yeri olduğunu vurgular niteliktedir.


Maki Tasarım Ve Uygulama

Yaş, eğitim durumu, cinsiyet, dil, ırk fark etmeksizin her insan özgür ve hür iradesiyle tasarım ve uygulama çalışmaları yapabilme hakkına sahiptir. Ayrıca benzersiz tasarım ve uygulama ürünleri ve/veya işleri alabilme, satabilme ve hediye edebilme hakkını da taşır. Eğer bu haklarınızı doya doya kullanmak isterseniz Maki Tasarım ve Uygulama ürünlerini tercih edebilirsiniz. Tasarım ve uygulama atölyelerinde ve workshop çalışmalarınızda kendi benzersiz tasarım ve uygulama ürünlerinizi oluşturabilirsiniz. Atölye ve workshop çalışmalarımız 2 yaş ve üzeri her dil, din, ırk, cinsiyet mensubu insanın katılabileceği şekilde hazırlanmıştır.

Tasarım ve uygulama ürünlerimiz tamamen doğal malzemelerden yapılmaktadır. Her tasarım ve uygulama ürünleri tamamen el emeğidir. Türk El Sanatları kullanılarak oluşturulan ve dekorlanan tasarım ve uygulama ürünlerimize talep doğrultusunda istenilen tema, şekiller ve renkler uygulanabilmektedir. Dünyanın her yerinden istediğiniz zaman diliminde Maki tasarım ve uygulama ürünlerine internet sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve katılmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz yeterli! Gönlünüzün kapılarını açan, sizi yeni ufuklara taşıyan, kalbinizi gülümseten tasarım ve uygulama çalışmalarında görüşmek üzere.

Yazar: Meryem Karaca