Ücretsiz Photoshop Eğitimi

Adobe Photoshop eğitiminde yeni başlayanlar için bir video izleyerek Photoshop'u sıfırdan nasıl kullanacağınızı öğrenerek fotoğrafçılık, web ve grafik tasarım becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Üstelik bu eğitim online eğitim kapsamında ama yüz yüze eğitim kalitesinde size sunulacaktır.

Photoshop Kursları

Birçok insan için, bilgisayarlarımızdaki standart Paint grafik editörü yeterli değildir; daha profesyonel bir yazılım gereklidir. Burada Adobe tarafından geliştirilen Photoshop'u göreceksiniz. 30 yıldır sürekli olarak geliştirilen Photoshop CS6'dan sonra, Photoshop CC'nin en son sürümünü piyasaya sürmüştür. En gelişmiş özellikler, hayal edemediğiniz yenilikler photoshop eğitimi içinde sizleri bekliyor.

Photoshop Nedir?

Özetlemek gerekirse, görüntüler ve görüntüler ile mümkün olduğunca çalışmanıza olanak tanır. Tabii ki, bunu yapmak için, temel düzeyde bir photoshop eğitimi gerekli olmasa bile. Çünkü menü, nasıl çalıştığını öğrenmek, alanları kullanmak, hatta kısayolları bile ciddi bir eğitim gerektiriyor. Kısa bir eğitimden sonra, hayalini kurduğunuz herhangi bir uygulamayı fotoğraflardan kolayca yapabilirsiniz. Fotoğrafçılar ile çalışabilir, web tasarımcılarını grafiklerle destekleyebilir veya hatta baskı endüstrisinde çalışabilirsiniz.

Ücretsiz Photoshop Kursları

Türkiye’de hizmet veren iienstitü, grafik ve fotoğraf alanındaki eğitim verilerinden en az birinin tüm alanlarında eğitim vermek için photoshop kurs alanını da 68 saate tamamlamıştır. En az 12-15 başvuru olması durumunda, yılın 12 ayı boyunca başvuru yapma imkanı bulunan devlet eğitim merkezleri açılabilir. En yakın halk eğitim merkezine başvurmalısınız.

Türkiye, ikinci kurumdur, bir bütün olarak ücretsiz bir eğitim fotoğraf mağazası alabilir, fakat aynı zamanda dolaylı olarak bu eğitimi alabilmenizi sağlayacaktır. 2 tane daha dal vardır. Bunlar grafik tasarım ve web tasarımı dersleridir.

Photoshop Eğitimi Açıklaması

Fotoğraf dünyasındaki en ünlü aktörle tanışmanız ve ilişkinizi geliştirmeniz için ihtiyaç duyduğunuz içerik photoshop eğitimi ile sizlere sunulmaktadır. İsterseniz, sizin için kurumsal bir Photoshop eğitimi oluşturabilir ve kuruluşunuzun ihtiyaç duyduğu eğitim verilebilir.

Adobe ailesinde çizim, fotoğraf düzenleme, grafik düzenleme ve tasarım konularında en çok kullanılan program olan photoshop, tüm tasarımcılar için vazgeçilmez bir referanstır. Photoshop kullanarak projeler oluşturabilir, projelerinizi zenginleştirebilir ve yeni kompozisyonlar oluşturabilirsiniz. Photoshop CS6 öğrenmek, fotoğraflarla, web sürümleriyle veya bilgisayar yayınlarıyla çalışan herkes için başlangıç ​​noktasıdır. Bu eğitimin tamamlanmasının ardından kolayca değişiklik yapabilir, tasarlayabilir ve web arayüzlerini sunabilirsiniz.

Photoshop Eğitimi Temel Kılavuzu

Bu eğitimin amacı, Photoshop arabirimini kullanarak fotoğraf, tasarım ve sosyal medya hesaplarını yöneten insanlar geliştirmektir. Adobe'nin 25 yıl önce tasarımcılar için yarattığı Photoshop, şimdi birçok izleyicinin yanı sıra fotoğrafçılar, tasarımcılar ve sosyal medya yöneticileri çekiyor. Arayüzün aşina olması ve Photoshop'un marka değeri ve tanınmasına sahip olması, Photoshop'u eğitim açısından bilenlere özel bir değer katmaktadır.

Görsel sanatların dijitalleştirildiği çağımızda çekilen fotoğrafları iyileştirmek için tasarımları paylaşmak ve baskı malzemelerini düzenlemek kolaydır, Photoshop bilmeniz gerekir. Sosyal medya hesaplarınızı yönettiğiniz veya müşterileriniz için sosyal medya hesaplarınızı yönettiğinizden bağımsız olarak, oluşturduğunuz içerik belirli bir işlemden geçer. Bu süreçlere ne kadar hükmediyorsanız ve o kadar hızlı uygularsanız, o kadar olumlu geri bildirim alırsınız. Bu eğitimi en kısa zamanda enstitü desteği ile almanız kendinizi geliştirmenize destek olacaktır.

Adobe Photoshop Eğitimi Belgelendirme Ve Öğrenme Süreci

Okuduğunuz eğitimin sonunda, yukarıda belirtilen ortalama süre veya sistem katılımcılarının geçirdiği toplam süre değil, 90 saat (30 gün) standart olarak kaydedilir; Bu sertifika (katılım sertifikası veya katılım sertifikası) kurumumuzun kendi sertifikasıdır, katılım sertifikasıdır ve yalnızca ilgili eğitime katılarak geçirildiğini onaylamak için verilir. Akademimizde alınan belgeler diploma, mesleğe giriş belgesi, resmi sınav veya benzeri resmi evraklardan önce yeterlilik belgesi yerine geçmez ve bu amaçlar için kullanılamaz. Ayrıca bu enstitü belgeleri ile resmi bir isim alamayacağınızı da unutmayın.

Aldığınız online eğitim sonunda sınav veya sınav yapılmaz ve eğitimi tamamlayan tüm öğrencilere aynı sertifika verilir. Verilen belge “Uzaktan Eğitim” veya “Çevrimiçi Öğrenme” gibi ifadeler içermez. Belgeniz eğitim tamamlandıktan sonra hazırlanacaktır; Tercih ettiğiniz iki yoldan biriyle (teslimat veya e-posta) gönderilir.