Uzaktan Eğitim Ücretleri

Bugün uzaktan eğitim imkanları sayesinde, ucuz bir şekilde nitelikli eğitimin önü açılmış durumda. Cüzi miktarda para ödeyerek, uzaktan eğitim sayesinde istediğiniz yerden online eğitimlere dahil olabiliyorsunuz. Bu sayede hem ucuza hem de daha rahat bir şekilde istediğiniz eğitimi istediğiniz kurumdan alabilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. İnternet üzerinden verilen uzaktan eğitimler maliyetleri düşürdüğünden, ücretlerin aşağı çekilmesini sağladı. İstanbul İşletme Enstitüsü de uzaktan eğitimin insanlara sunmuş olduğu faydaları görmüş olmanın verdiği heyecanla, kendi uzaktan eğitim girişimini kurarak, ücretli verilen eğitimlerin ücretsiz bir şekilde verilmesini sağladı.

Uzaktan eğitim ücretlerini kaldırdık!

Herkes eğitim aslın diye uzman kadrolarla vermiş olduğumuz eğitimlerden ücretleri kaldırdık. Herkes, sistemimiz üzerinden dilediği programa başvurabilir, bilgi toplumunun istediği bir birey olma yarışına katılabilir. Eğitimlerin sonunda uygulanan başarı imtihanlarını geçenlere, sertifikaları kargo ile gönderilmektedir. Sertifikanın ücreti olarak 119₺ talep edilmektedir. Akdemiysen ve öğretim görevlileri tarafından verilen seçkin ve değerli eğitimler, başka yerlerde büyük ücretler ödeyerek sahip olabileceğiniz eğitimleri ifade ediyor. İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından ücretsiz olarak sahip olacağınız eğitimler, girişimlerinizin yönetiminde yenilik ve dinamiklik kazanmanıza yarayacak bilgileri elde etmenize yaracakken, üniversiteli gençler için de öz geçmişlerinde fark edilebilir bir yere sahip olacak.

Stratejik yönetim, toplam kalite yönetimi, iş hukuku uygulamaları, insan kaynakları yönetimi, finansal yönetim gibi eğitimlerle bilgi toplumuna uygun bir fert olmanın ilk adımını atacak, işletme ve yönetime dair günümüz uygulamalarına vakıf olacaksınız. İş dünyasında çalışanlar, yönetici olanlar, işletme kurmayı düşünenler, kendisini geliştirmek için online kurs arayanlara sunulan büyü fırsatlar sizleri bekliyor!

Uzaktan Eğitim Ücretsiz Mi?

Herkes eğitim alsın diye uzman kadrolarla vermiş olduğumuz eğitimlerden ücretleri kaldırdık. Herkes, sistemimiz üzerinden dilediği programa başvurabilir, bilgi toplumunun istediği bir birey olma yarışına katılabilir.

Sertifika Ücreti Ne Kadar?

Eğitimlerin sonunda uygulanan başarı imtihanlarını geçenlere, sertifikaları kargo ile gönderilmektedir. Sertifikanın ücreti olarak 119₺ talep edilmektedir.

Uzaktan Eğitim Ne Sağlayacak?

İstanbul İşletme Enstitüsü tarafından ücretsiz olarak sahip olacağınız eğitimler, girişimlerinizin yönetiminde yenilik ve dinamiklik kazanmanıza yarayacak bilgileri elde etmenize yaracakken, üniversiteli gençler için de öz geçmişlerinde fark edilebilir bir yere sahip olacak.